Apie mus / Apie ServIT


ServIT - tai novatoriškų idėjų, sprendimų ir sukauptos didelės patirties derinys. Daugiau nei 5 metai praleisti dirbant su IT ūkiu leidžia mums neabejoti savo sprendimais ir pasakyti: "Nesijaudinkite. Jūsų IT tvirtose rankose!". Mes veržlūs, šiek tiek išprotėję, bet tikrai profesionalūs! Ir tai Jums įrodysime savo darbais!

Esame jauni, bet besiplečiant klientų ratui ir prižiūrint vis daugiau kompiuterių bei serverių jau atradome būdus, kaip perprasti Jūsų poreikius bei greitai ir kokybiškai įgyvendinti Jūsų planus. To atspindys - klientai, kurie mus laiko savo patikimais partneriais ir patiki mums tiek kasdienę kompiuterių priežiūrą, tiek pilną IT ūkio valdymą (angl. outsourcing).

ServIT - tai jaunų, savo darbą išmanančių profesionalų komanda:

  • Mes nuolat tobulėjame, giliname savo IT žinias ir ypač mėgstame naujoves. Mes stengiames jas aplenkti! Todėl galite nebesivarginti bandydami sekti visas IT naujienas, mes tai padarysime už Jus!
  • Mums IT yra ne tik profesija - tai ir mūsų pomėgis. ServIT komanda profesionaliai ir su entuziazmu įveiks naujus iššūkius ir išspręs Jums iškilusias problemas!

Norite sužinoti ką mes galime pasiūlyti būtent JUMS? Kreipkitės!