IT Paslaugos / ServIT Valandos


Kiekvieną mėnesį nustatytą skaičių valandų mūsų specialistai prižiūrės Jūsų IT ūkį, šalins iškilusius sunkumus ir problemas. Planas „Valandos” skirtas tiems klientams, kurie gali įvertinti savo IT būklę ir nustatyti, kiek priežiūros reikia kiekvieną mėnesį. ServIT Jums siūlo:

  • kompiuterių priežiūrą
  • programinės įrangos (Windows, MS Office / Open Office, Outlook, Internet Explorer ir kt.) diegimą kompiuteriuose, jos atnaujinimą, konfigūravimą ir priežiūrą
  • programinės įrangos gedimų šalinimą; techninės įrangos (kompiuterių, spausdintuvų) gedimų identifikavimą ir jų šalinimą
  • kompiuterių ir jų komponentų profilaktiką (antivirusinių ir kt. būtiniausių programų atnaujinimą).

Kodėl „Valandos”

Rinkitės planą „Valandos”, jei pastebite, kad dabar Jūsų IT ūkio priežiūra kas mėnesį atima panašų kiekį Jūsų darbo valandų. Jei žinote, kad Jums reikia konkretaus skaičiaus valandų, kad visos problemos būtų išspręstos, planas „Valandos” yra tinkamiausias pasirinkimas.

Kainodara

Plano apmokestinimas paprastas - kiekvieną mėnesį mokėsite už sutartyje numatytas aptarnavimo valandas. Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis ir greitai gausite detalų pasiūlymą.

Siūlome Jums peržvelgti ir kitus mūsų IT paslaugų planus:

„ServIT Labas” arba „ServIT Partneris”

Norite sužinoti ką mes galime pasiūlyti būtent JUMS? Kreipkitės!